T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Korgun Müftülüğü

15.05.2019

MÜFTÜLERİMİZ

 

İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN MÜFTÜLERİMİZ

 

ADI SOYADI

GÖREVE BAŞLAMA

GÖREVDEN AYRILMA

Ömer GÜLDEN

04/10/1991

06.11.2012

Mikail POLAT

24/03/1993

28/12/1993

Ömer GÜLDEN

08/10/1993

28/02/1995

Hayrettin COŞKUN 

01/05/1995

23/09/2005

Ali YILDIZ

28/11/2005

18/08/2006

Mehmet KAPUCU

31/10/2006

29/08/2012

Eyüp AYDIN

14/09/2012

16/07/2018

Mahmut AY  

05/11/2018

Görevde